Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Džamila Stehlíková navštívila soutěž o Romskou miss maminka

Soutěže o romskou královnu krásy, jejíž první ročník uspořádalo Občanské sdružení Čačipen v krásnolipském kulturním domě, se v sobotu 11. října zúčastnilo deset maminek se svými ratolestmi z celého Šluknovského výběžku.
Před zraky desítek hostů, a dokonce ministryně Vlády ČR pro lidská práva a menšiny Džamily Stehlíkové a dalších významných osobností společenského a politického života se všechny soutěžící musely podrobit čtyřem disciplínám. Maminky se svými dětmi předvedly nejen romské a moderní tance, ale také divadelní představení.
Sympatickou romskou miss maminka se stala 30letá Eva Ferencová z Rumburku, titul druhá vicemiss získala 25letá Petra Ferencová z Krásné Lípy, první vicemiss byla vyhlášena 36letá Adéla Godlová z Varnsdorfu a Romskou miss maminka se stala 33letá Drahomíra Píšová z Krásné Lípy.
Také na této akci vystupovala taneční skupina Amaro Jilo z Nízkoprahového centra Modrý Kámen z Varnsdorfu, taneční soubor Amare Čave z Krásné Lípy, skupina Čačipen a skupina Galaxie Junior.

Tisk Tisk | E-mail E-mail