Rumburští judisté skončili druzí

Publikováno: 19.11.2014 Autor: radka.tumova
Rumburští judisté skončili druzíPosledních sedm let hostí Rumburk v říjnu judisty, kteří si jezdí poměřit síly na turnaj Pohár severu. I tentokrát se oblíbený turnaj konal poslední říjnový víkend ve sportovní hale ve Sportlife centru, kde byly připravené skvělé podmínky. Do tělocvičny se vměstnalo pět tatami (žíněnek), a tak měla soutěž rychlý spád a i při rekordní účasti 262 startujících z dvacetičtyř oddílů byla ukončena už v 16.00 hod. Mezi startující judisty byly kromě medailí a diplomů rozděleny i věcné ceny včetně jízdního kola a cyklistické přilby s kamerou. Rumburský oddíl obhajoval loňské prvenství v soutěži družstev. Letos však musel nejvyšší příčku přenechat oddílu Litokan Litoměřice a spokojit se s příčkou druhou. Třetí místo pak obsadil oddíl z Německa, z města Kleinmachnow. O zisk poháru se postaralo 34 rumburských judistů, kterým tímto gratulujeme. Organizace závodů takového rozměru je velmi náročná pro všechny členy oddílu, neobešla by se však bez významné finanční podpory příznivců juda z řad podnikatelů, rodičů a města. Moc děkujeme!