FK Rumburk si poradil s Velkým Březnem

Publikováno: 31.10.2013 Autor: petra.mala
Hned od úvodu zápasu ve Velkém Březně byl Rumburk tím lepším a již v páté minutě trefil Chlada tyč domácí, tedy soupeřovy branky, o deset minut později už zařídil vedení 0:1. Ve čtyřiadvacáté minutě mělo Velké Březno jedinou šanci za první poločas, brankář hostů Schejbal dobře zakročil a nájezd vyrazil na roh. Výkon rumburských fotbalistů byl sice pořád lepší, ale nedařilo se proměnit slibné akce. Nakonec ale zapracovala trojice Šott - Chlada - Havel. Právě Havel zvýšil na 0:2. Druhý poločas rumburští hosté skvěle kombinovali, ale spoustu situací nedotáhli do zdárného konce, ať už šlo jen o zbytečnou zbrklost, nebo dobrý zákrok brankáře. Šance, do kterých se dostali Chlada, Šott, Pokorný, Zadina i Havel, by měly končit gólem. V jednasedmdesáté minutě se ještě Pilko prosadil hlavou na zadní tyči po rohovém kopu Zadiny a skóre bylo 0:3. Domácím se podařilo snížit na 1:3 v poslední minutě zápasu po příliš neopatrném bránění rumburských.               r