Ať je pro vás ta třináctka šťastná!

Publikováno: 28.1.2013 Autor: ppo
Ať je pro vás ta třináctka šťastná!Předvánoční šňůru judistických závodů doplnil 8. prosince Vánoční turnaj v Chomutově, na kterém si rumburští sportovci ostudu neudělali. Přivezli čtyři zlaté (R. Cihlář, E. Bradáčová, T. Gajdoš, D. Mareš), 1 stříbrnou (D. Gežo) a čtyři bronzové medaile (P. Demeter, T. Kočí, R. Schejbal, V. Šich). Trenéři byli s dosaženými výsledky spokojení, to však ještě nevěděli, jak je jejich svěřenci překvapí následující týden. Poslední turnaj roku 2012 se konal 15. prosince, a to Junior Cup v Teplicích. Zde startovalo deset závodníků z Rumburku a všichni si přivezli medaili. Šest startujících nenašlo toho dne přemožitele a získali zlato (R. Cihlář, T. Gajdoš, D. Gežo, T. Kočí, L. Šabo, P. Šabo), čtyři byli přemoženi pouze jednou a byli druzí (K. Macoun, T. Slavík, N. Suchopárová, V. Šich). Po součtu bodů dosáhli dokonce na bronzový pohár v družstvech (1. místo Teplice, 2. místo Ústí nad Labem). Trenéři měli oprávněně velkou radost. Lepší konec roku si opravdu nemohli přát. Je možné, že se oddíl příjemně pohodově a vánočně naladil již při Perníkovém turnaji, který již tradičně pořádá oddíl JV JUDO Rumburk při DDM každoročně pro své členy vždy okolo Mikuláše. Letos to bylo 11. prosince. Zde si naši úplní nováčkové vybojovali svoji první medaili. Do nového roku 2013 přejeme všem sportovcům hodně sportovních úspěchů a žádné úrazy. Ať je pro vás ta třináctka šťastná!