Kanonáda ve Vilémově, Motorlet si odvezl sedm branek

Publikováno: 15.11.2011 Autor: red
Jako na houpačce se musejí cítit fotbalisté, ale i fanoušci vilémovského klubu. V předminulém kole si Vilémov odvezl pětibrankovou nadílku z Vyšehradu, v posledním domácím zápase naopak nadělil sparťanské farmě Motorletu dokonce sedm branek! Zápas se hrál za krásného, ale mrazivého počasí a zpočátku se zdálo, že domácí budou pokračovat ve slušných podzimních výkonech, kdy ale pálí jednu šanci za druhou. V prvním poločase mohli znovu vést alespoň o tři branky, nakonec byli rádi za jednu. Tu dal v devatenácté minutě Dvořák. Druhý poločas přinesl brankovou smršť. Takže jen góly: 46’ - trestný kop Hyky přes zeď ze 30 metrů skončil v šibenici překvapeného gólmana hostů - 2:0, 59’ - centr Očipky do vápna hostů, kde nejvýše vyskočil Kopřiva a hlavou vymetl pavučinu v šibenici - 3:0, 64’ - dělovka Breiteho z 25 metrů skončila znovu v šibenici bezmocného gólmana hostů a bylo to už 4:0, 65’ - rychlý útok se valil na zdecimované hosty a Kopřiva další výstavní střelou trefil opět čistou šibenici - 5:0, 69’ - štírek Breite si pohrál s obranou hostů, dostal se až před gólmana, toho si kličkou položil a zakončil své sólo pro diváky mazácky až do prázdné branky - 6:0, hostující bek zasáhl tak nešťastně, že přehodil nečekaně svého gólmana a míč skončil posedmé v jeho síti - 7:0. V posledním letošním kole zajíždí Vilémov na hřiště SK Litol, ať ale zápas dopadne jakkoli, budou vilémovští přezimovat na předních příčkách tabulky.