Florbalový boj o 5. místo začal

Publikováno: 14.6.2005 Autor: red
V sobotu 16. dubna bylo zahájeno florbalové play off, i když pro nás jen o 5. místo. Prestižní utkání se hrálo v hale na rumburském koupališti a samého vrcholu dosáhlo kolem desáté hodiny. Naši hráči nastupovali ve svých tradičních modrých dresech proti týmu Žatce B. Po vítězství byly oba celky dosti hladové, a proto byl začátek utkání velmi opatrný. Po pěti minutách však přišla první rána pro náš tým a rázem jsme prohrávali, a to až do konce první třetiny 1:0. Do druhé třetiny jsme nakročili s cílem vyrovnat, ale to se nám jen tak nepovedlo. Žatecký tým se urputně a skvěle bránil a k tomu všemu ještě platilo pravidlo „nedáš, dostaneš“. Tým Žatce po druhé třetině vedl nad našimi florbalisty 2:0 a celkový konečný výsledek skončil 3:0 v náš neprospěch, i když třetí třetina byla výrazně lepší. A tak nám zůstal jen jeden úkol, a to zbytek dalších utkání vyhrát. Čeká nás Flegmo Vilémov a Tornádo Ústí. Výsledky se vyvíjejí zatím zajímavě, a tak šance stále je. A teď už jen doufat a bojovat. Sestava: Koutný - Kozák, Zahradník, Dočekal, Vodička, Otáhal, Klautz, Krupka, Mahnel, Voženílek O., Voženílek J., Dubravec, Táborský a Vik.