Sportcentrum si upevnilo vedení

Publikováno: 24.2.2005 Autor: red
Rumburská bowlingová liga pokračovala neúplným 12. kolem, neboť duel Nároďáku Sloup s Oriflame byl odložen. Příznivci ligy však ochuzeni nebyli, protože se bylo na co koukat. Výborný nához přes 1400 bodů na družstvo byl tentokrát překonán hned ve třech odehraných zápasech. V pondělních a úterních duelech se prosadili papíroví favorité a první vítězství si připsalo družstvo ČD Rumburk, které porazilo družstvo Město Jiříkov. Nádherný zápas předvedlo družstvo AJETO s JOKEREM. Boj to byl až do konce. Díky skvělému výkonu J. Tuška (215+220) zvítězilo družstvo AJETO. Atraktivnější souboj se však odehrál ve středu, kdy se utkaly celky JVB a I.P. Connect. První kolo jednoznačně vyhrálo družstvo I.P. Connect, i když se zrovna kapitánovi Petru Vořechovskému nedařilo. Nakonec nestačil ani tak velký náskok a družstvo JVB, kterému rozhodně pomohl P. Krupa (203 b.), se mohlo radovat z výhry. V kategorii jednotlivců se mezi muži na prvním místě stále drží J. Mašek (Nároďák), druhé místo obsadil zatím svým prvním náhozem J. Růžička (Ratio) a třetí místo udržuje L. Muller (1. BC ČL). V kategorii žen vede s náskokem A. Majarová (Sportcentrum) před L. Janákovou (Nároďák) a třetí místo udržuje R. Ringelhánová (Ratio).