Rumburští futsalisté poprvé v Krajské futsalové lize

Publikováno: 24.11.2004 Autor: red
Do své první sezóny krajské ligy vstoupil futsalový klub FC SPORTCENTRUM RUMBURK úvodním kolem, které probíhalo dne 23. 10. ve sportovní hale v Rumburku. Jako nováček druhé nejvyšší soutěže jsme k prvnímu zápasu nastupovali s úmyslem uhrát přijatelný výsledek. Konečné vítězství 4:2 nad mužstvem z Proboštova však bylo více než slušný výsledek a překvapením nejen pro nás samotné. Ve druhém zápase jsme bohužel nedokázali zopakovat předešlý výkon a se zkušeným celkem z Mostu jsme i přes optickou převahu prohráli jednoznačně 2:5. Chuť jsme si spravili v závěrečném utkání s favorizovanou Krupkou, kterou jsme po takticky výborně zvládnutých obou poločasech přehráli výsledkem 3:1. Po prvním kole nám tak nečekaně patřila 4. příčka tabulky. Druhé kolo hostil o dva týdny později opět areál Sportcentra. Tentokrát jsme měli za soupeře tři nejlepší týmy loňského ročníku, a tak jsme spíš než o bodech přemýšleli o tom, jak neudělat ostudu. A v prvním zápase se nám to určitě podařilo. S vítězem uplynulé sezóny, týmem Radobýlu Litoměřice, jsme sehráli vyrovnanou partii a ještě minutu před koncem sahali po bodu. Pak jsme ovšem po individuální chybě inkasovali a trochu nezaslouženě prohráli 2:3. Další dvě utkání už z naší strany nebyla tak vydařená a v obou jsme podlehli větším rozdílem. Sestava: Rybář - Vodička, Mlčuch, Langer, Falta, Machan, Bachar, Ludwig, Macháček, Bajan, Drobeček