Atletky TJ Rumburk přebornicemi kraje

Publikováno: 11.9.2004 Autor: red
První místo žen a třetí místo mužů, to je bilance atletů TJ Rumburk ve čtvrtém prázdninovém kole krajského přeboru atletů družstev Libereckého kraje. Družstvo žen zvítězilo zatím v každém kole a v konečné tabulce má náskok 6 hlavních bodů před AC Slovan Liberec B a již nemůže být předstiženo. Naopak muži musí v posledním pátem kole v Liberci zabrat a porazit alespoň nejtěsnějším rozdílem AC Turnov B, který je celkově na třetím místě o 1 hlavní bod před TJ Rum-burk. Jednotlivé výkony byly poznamenány prázdninovým termínem a mezi ženami opět vynikala L. Bodláková dvěma vítězstvími (koule a disk) a B. Winterová, vítězka na 400 m př. a ve skoku dalekém. V oštěpu zvítězila S. Červíková. Mezi muži byli opět nejlepší hostující závodníci M. Přerovský, vítěz na 100 m a druhý ve výšce, dále J. Bakala, který vybojoval 24 b. ve vrzích, a J. Beneš, vítěz běhu na 400 m př.