Rumburské finále v Děčíně

Publikováno: 18.12.2003 Autor: red
autor: JkR Vánoční turnaj mladších žáků a mláďat v judo se konal na Mikuláše v Děčíně. Ve váze do 35 kg mláďat startovali dva závodníci z Judoklubu Rumburk. Fabián Strecker porazil Pospíšila z Proboštova, Bendu z Litvínova a Šívra z Děčína (vše na ipon). Vybojoval si tak finálové střetnutí. Druhý náš závodník Tomáš Rákosník postupoval přes Hřivňáka z Teplic, Šívra z Děčína a Pospíšila z Proboštova. Ve finále porazil svého kolegu Streckera stejně jako všechny své předešlé soupeře na ipon. Ve váze do 38 kg startoval Jan Havlas. Také on porazil všechny své soupeře a získal první místo. Na ipon porazil Röslera ze SJ Litoměřice, Valáška z Teplic a Dudu z Ústí. Nad Kollerem z Litvínova zvítězil jenom na wazaari (7 b.).Ve starších žácích do 38 kg staroval David Vodička. Svoji skupinu s přehledem vyhrál, porazil Filu z Teplic, Moudrého z Mostu a Pospíšila z Teplic (vše na ipon). V semifinále však po vyrovnaném utkání podlehl Šobrovi z Mostu. Skončil tak na třetím místě.