Zpět k jistotám- Projekt pro nezaměstnané ženy

Tištěné noviny 10/2017 | 7. 7. 2017 | Zprávy a publicistika

Po dvou letech se do Děčína a Rumburku opět vrací společnost JOB ASISTENT s.r.o. a přiváží s sebou projekt podpořený z nového Operačního programu Zaměstnanost. Projekt je zaměřen na ženy, které jsou v evidenci Úřadu práce déle než pět měsíců a mají zájem o zvýšení kvalifikace a samozřejmě nalezení vhodného zaměstnání.

Informační schůzka a výběr v Rumburku, spojený s podpisem dohody o účasti v projektu, proběhne 5. 6. 2017 přímo na Úřadu práce. Pokud máte zájem o zařazení do projektu, můžete oslovit nás nebo svou zprostředkovatelku. Součástí úvodních aktivit je sestavení tzv. Plánu rozvoje, který bude obsahovat návrh dalších individuálních aktivit, které povedou k získání uplatnění na trhu práce. Pro některou účastnici bude stěžejní získat rekvalifikační kurz, další naopak ocení pracovní trénink u zaměstnavatele, jiná může využít například jednu z doprovodných aktivit v podobě individuálního či odborného poradenství.

Součástí projektu je i poradenství a podpora při zprostředkování zaměstnání, včetně možnosti příspěvku na mzdové náklady zaměstnavatele. Podpoříme dojíždějící účastnice s bydlištěm mimo Rumburk proplácením cestovného. Samozřejmě je myšleno i na vaše děti, o které může být postaráno po dobu účasti v aktivitách.

Máte-li jakékoli otázky, obracejte se na náš projektový tým telefonicky na číslo 770 128 054, e-mailem: klozova@job-point.cz nebo sledujte náš web www.job-asistent.cz.

Využijte příležitosti a získejte tak vyšší šance na uplatnění na trhu práce. Budeme se těšit na spolupráci.

za realizační tým Martina Klozová,
koordinátorka cílové skupiny projektu

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://rn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://rn.rumburk.cz/2017/07/07/zpet-k-jistotam-projekt-pro-nezamestnane-zeny/