Rumburský Větrník se točí pořád dál

Tištěné noviny 14/2012 | 15. 8. 2012 | Zprávy a publicistika

S velikou radostí sdělujeme našim uživatelům a ostatním občanům Rumburku, že můžeme nabízet naše služby i v průběhu letních prázdnin. Je tomu tak díky naší úspěšné žádosti o dotaci na vytvoření veřejně prospěšného pracovního místa, kterou v květnu 2012 podpořil Úřad práce v Děčíně a zachránil tak Větrník před zavřením. Tato podpora nám umožňuje zaměstnat jednu maminku na pracovní úvazek a udržet centrum v chodu v celém letošním roce. Nadále jsme tedy schopné zajistit jeho každodenní provoz. O prázdninách však bude program centra mírně upraven.V červenci a srpnu se budeme setkávat od pondělí do středy v dopoledních hodinách, a to od 8.30 do 12.00 hodin. Čtvrtky pak budou patřit oblíbeným výletům do okolí. Můžete se těšit na návštěvu liberecké ZOO, krásnolipské Dastychovy farmy nebo sportovního areálu Českosaského Švýcarska. Chystáme se také vyrazit do bazénu v České Lípě nebo do báječné varnsdorfské cukrárny Sluníčko. Plánujeme rovněž výlet za pohádkou do lesního divadla v Mlýnech. Tyto akce se budou připravovat dle zájmu maminek a aktuálního počasí. Přesnější informace naleznete na stránkách www.vetrnik-rumburk.wbs.cz.

Zde najdete i přehled již uskutečněných akcí, zdokumentovaných i ve fotogalerii (Velikonoční zajíček, Den dětí, Cesta za pokladem…), nebo informace o chystaných výtvarných a rodinných dílničkách.

Jsme šťastné, že naše prosby byly vyslyšeny a Větrníku fouká příznivý vítr i dál. Snažíme se jej využít, jak nejlépe dovedeme. Daří se nám to i díky důležité podpoře našich příznivců. Tentokrát patří náš největší dík nejen děčínskému Úřadu práce, ale také třeba paní Kláře Mágrové. Klárko, děkujeme za Tvou nezištnou podporu, velikou pomoc a úrodnou inspiraci!

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://rn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://rn.rumburk.cz/2012/08/15/rumbursky-vetrnik-se-toci-porad-dal/