Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kytlice 2011 X Duatlon

Dovolujeme si vás pozvat k účasti na jubilejním X. ročníku Kytlice X duatlonu, tradičně vydařené sportovně-kulturní akci, pro kterou byl letos stanoven termín 18. září, jako obvykle v den nedělního volna.

Kytlice 2011 X Duatlon je finálovým kláním Libereckého poháru v triatlonu a duatlonu a zároveň Mistrovstvím Libereckého kraje v duatlonu, Poháru Cyklorenovy, závodem pro širokou veřejnost a hlavně pro všechny, co mají rádi zábavu a sport v příjemném prostředí Lužických hor.

Distance hlavního závodu jsou zachovány z předchozích ročníků, tedy běh na pět kilometrů, 20 km MTB a tři kilometry běh, stejně jako loňská vydařená biková část s několika singl treky.

Absolutní novinkou je však zbrusu nový web závodu (www.xdk.cz), kde račte serfovat a registrovat se do jednotlivých kategorií letošního jubilejního X. ročníku. Zvýhodněné startovné je pro přihlášené do 5. září.

Společně s hlavním závodem startuje Open Pretěk (3 km běh, 10 km MTB, 0,5 km běh) a závod žactva (na trati open závodu). Trať open závodu je přizpůsobena pro méně zdatné atlety, či pro ty, kteří chtějí tento sport poprvé otestovat a zjistit, že je fakt super.

Profíci si přijdou na své zejména díky silné konkurenci, hobíci a rekreanti si užijí nejenom díky nádherné krajině Lužických hor, ale i díky nevšednímu zážitku duatlonového adrenalinu. Závodí také dvoučlenné štafety (běžec + cyklista), které jsou každým rokem zábavnější a prestižnější součástí celé akce. Nejedná se o žádné mistrovství světa, tak jestli máte nějaký jednostopý bezmotorový povoz, přijeďte si zasportovat a pobavit se.

Online registrace na webových stránkách závodu www.xdk.cz. Hromadný start všech kategorií je v 11.00 hod. (do 10.30 hod prezentace). Další informace na tel. 608 076 531, 775 283 861, e-mail: koud@centrum.cz.

plakat_kytlice-2011
Tisk Tisk | E-mail E-mail