Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kudy kam? Průvodce vaším volným časem

Nojo, je po prázdninách a ani to nebolelo.

Mimochodem: věděli jste, že prázdniny byly zavedeny proto, aby děti mohly pomáhat při žních a sklizni? A viděli jste letos o prázdninách nějaké děti pomáhat při žních a sklizni …?

Poslední prázdninový víkend bude nabitý událostmi. Skvělí bluesmani Beňa & Ptaček se vracejí na doubickou Fabriku, Wrata wot stodoli hrají v šenovském Clubu, na rumburské Střelnici pořádají 1. letní ples a na Poslední cestu z města zvou do Vysoké Lípy, to všechno v sobotu 27. srpna. Jenom ve Vysoké Lípě začínají už v pátek, kdy zahraje třeba duo Červánek. To bude těžké rozhodování.

Třetího září potom vyjedou závodníci na trať tradičního cyklistického závodu Tour de Zeleňák, následující kulturní program zahrnuje kromě tradičních položek jako je Hustý Wimpy i »zábavovkovou« kapelku Mandragora, ale také Milana Buričína, který hraje například sólo na cirkulárku (!), a jak snadno dohledáte na youtube, je to zážitek, ze kterého se jen tak nevzpamatujete.

Pro fanoušky hasičské techniky mohu doporučit přehlídku cisteren, stříkaček a žebříků, která se uskuteční rovněž 3. září v Sebnitz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail