Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Turnaj fotbalových gard

Již popáté si připomněla rumburská veřejnost odkaz fotbalových legend Mirka Hubeného a Milana Jirouta.

V sobotu 25. června se na místním fotbalovém stadionu utkaly gardy FK Jablonec, FK Teplice, Slovanu Hrádek nad Nisou a domácího FK Rumburk v boji o Pohár Mirka Hubeného a Milana Jirouta. Vítězem turnaje se nakonec stal FK Jablonec, který v rozhodujícím utkání remizoval s FK Teplice 2:2, ale v penaltovém rozstřelu zvítězil 3:2. Třetí místo obsadil domácí FK Rumburk a čtvrtý skončil sympatický celek Slovanu Hrádek nad Nisou.

I v letošním ročníku byli vyhodnoceni nejlepší jednotlivci. Nejlepším brankářem se stal Miroslav Braniš z FK Jablonec, nejlepším hráčem byl vyhlášen František Franke z FK Teplice, Jaroslav Gottwald z FK Jablonec byl tím nejstarším, nejvíce branek soupeřům nastřílel Heřman Kubín z FK Jablonec a cena Fair play byla udělena Petru Hokemu z FK Rumburk.

Příjemným zpestřením bylo přátelské utkání mezi ženským celkem SV Reichenberg z Německa, který přijel povzbudit celý autobus, s místním výběrem. Vydařilo se i ukončení turnaje při posezení s hudbou Dua Adamis.

Společně s diváky přihlížel fotbalovým bojům také senátor a starosta města Rumburk Jaroslav Sykáček. Pořadatelé turnaje také děkují všem, kteří finančně či materiálně přispěli na jeho uskutečnění. I počasí přispělo k tomu, že turnaj se opravdu vydařil.

Tisk Tisk | E-mail E-mail