Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Farmářské trhy se rozrostou o bleší trh

Varnsdorf • Po nebývalém úspěchu prvních Farmářských trhů ve Varnsdorfu z května tohoto roku se chystají trhy další. Opět se budou konat v areálu pivovaru Kocour, opět si zde na své přijdou milovníci farmářských produktů, ale radost budou mít i sběratelé. Pořadatelé totiž v rámci trhů připravují i trh bleší.

Farmářské trhy Šluknovska a Varnsdorfský bleší trh se budou konat 18. 6. v areálu pivovaru Kocour. Pořadatelé ale stále hledají další a další farmáře, prvovýrobce, pěstitele a zahrádkáře, řemeslníky a prodejce. „Nesmí se však jednat o prodejce komerčních věcí, chceme především prvovýrobce, kteří zaručí kvalitu a původ svého zboží,“ řekl za pořádající Místní akční skupinu Šluknovsko a pivovar Kocour Petr Heinrich.

„Přijďte prodávat i nakupovat. Vykliďte půdu, sklep, skříně, komody. Kupci pro vaše zboží se najdou a i jako návštěvníci určitě neodejdete s prázdnou,“ vyzývají pořadatelé na svých webových stránkách obyvatele Šluknovska.

Na »blešáku« můžete prodat, koupit či vyměnit předměty všech sběratelských oborů. „Nemáme zájem vytvářet obří blešák, jaké najdete na jiných místech v ČR. Chceme vytvořit přátelskou a rodinnou atmosféru, díky které by k nám rádi jezdili prodejci i návštěvníci z širokého okolí,“ zní vzkaz pořadatelů.

Přesná pravidla, která určují způsob prodeje a nákupu na Varnsdorfském bleším trhu, lze nalézt na webových stránkách www.trhy.estranky.cz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail