Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Velký úspěch filipovského Senior bandu

Senior band, kapela Domova důchodců Filipov, kterou vedou Oldřich Podzimek a Jaroslav Porta, zaznamenala velký ohlas při svém dubnovém třídenním turné po Severní Moravě, kde vystoupila ve třech vystoupeních v domovech pro seniory v Ostravě a ve Frýdku – Místku.

„Naše vystoupení zhlédlo zhruba čtyři sta diváků. Senioři z hostitelských zařízení si společně s námi zazpívali a velice dobře se bavili. Poděkování zaslouží zejména vedení Domova důchodců Filipov za přípravu úspěšného turné a samozřejmě také pečujícímu personál, který zajistil doprovod na akci,“ shodují se členové Senior bandu.

Senior band, který na konci roku 2010 vydal své první CD, připravuje vydání dalšího disku »Evropské námluvy« a chystá se na turné do Vídně. Další vystoupení čeká Senior band v září při Výročním kongresu Evropské asociace poskytovatelů sociálních služeb (EDE) v Praze a Táboře, a v říjnu u příležitosti Výročního kongresu Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR.

V poslední době hrál Senior band při setkáních se seniory ve městech a obcích Šluknovska a připravuje se na řadu soutěží a vystoupení k Mezinárodnímu dni seniorů na podzim t. r., ale také u příležitosti mezinárodní konference na téma »Sociální služby v příhraničních oblastech Euroregionu Nisa«, která proběhne ve druhé polovině září v Rumburku.

Jan Sembdner

  senior_band1

Vystoupení Senior bandu v Domově Čujkovova v Ostravě. Foto: dd filipov

Tisk Tisk | E-mail E-mail