Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pokerové lize stále vévodí Míra Mejsnar

Poslední srpnová neděle patřila všem příznivcům pokeru, neboť po letní přestávce opět pokračovala Rumburská pokerová liga. Konec prázdnin se projevil i na účasti, protože se sešlo pouhých 15 hráčů. Žádným překvapením nebylo, když se mezi finálovou trojkou objevil lídr RPL Míra Mejsnar. Soupeři mu byli Ondřej Michel a Jarda Bodlák ml., ten ale vzhledem ke svému počtu žetonů turnaj opustil na třetím místě, když jeho A-K v all-in nenašlo pochopení u Mejsnara, který ho s párem devítek vyřadil. Head’s up si mezi sebou tedy rozdali Michel právě s Mejsnarem. Byl to napínavý souboj, který trval více než půl hodiny. Michel dlouho náporu Mejsnara odolával, nicméně jeho taktika, předvídavost a hlavně agresivní styl hry donutil Michela poslat all-in na pár trojek, který vzhledem k počtu žetonů Mejsnar i se slabší kombinací 9-10 dorovnal. Na stole se objevila desítka hned na flopu a protože Michel již další trojku na stole nenašel, turnaj skončil zaslouženým vítězstvím Míry Mejsnara.

Nutno podotknout, že tento hráč má v poslední době neuvěřitelnou formu, vždyť jen v RPL za sedm odehraných turnajů neskončil hůře než na třetí pozici, a hráči pokeru znalí jistě uznají, že je to opravdu vynikající výsledek. I proto si zaslouženě upevnil pozici lídra celé soutěže.

Další turnaj RPL se uskuteční v neděli 26. 9. 2010 v místním Poker klubu v Kolonce a jsou na něj opět zváni všichni příznivci této krásné dovednostní hry. Více informací naleznete na www.poker-rumburk.cz

Tisk Tisk | E-mail E-mail