Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Další turnaj RPL ovládl Tomáš Flesar

Poslední červnová neděle patřila všem pokerovým nadšencům z blízkého okolí, neboť se odehrál poslední turnaj RPL před letní pauzou. Krásné letní počasí se projevilo na účasti, kdy se sešlo jen dvacet účastníků. To ale předznamenalo tuhý boj už od začátku, protože bodovaných pozic je patnáct, a tak nikdo nechtěl skončit bez bodů.

Překvapením turnaje bylo opakované 11. místo doposud vedoucího Vodáka, který tímto výsledkem přišel o vedoucí příčku.

Finálový stůl o devíti borcích se utvořil po necelých třech hodinách a jako chipleader na něj vstupoval předseda rumburského klubu Flesar, který měl obrovský náskok v počtu žetonů před ostatními. Hned na začátku finálového stolu se však odehrála nejhezčí partie turnaje, a to když vítěz základní části loňského ročníku Gottwald poslal all-in s J-Q a na střední pozici sedící Bodlák ho s 8-8 dorovnal. Flop přinesl 9-8-4, turn 10 a na river dorazila další osmička. Ta Bodlákovi zkompletovala onen »poker« a Gottwald byl se svou postupkou ze hry venku.

Finálová trojice ve složení Flesar – Mejsnar – Bodlák předváděla spousty hezkých her, ale do finálového head’s upu Bodlák neprošel. Na začátku head’s upu měl Mejsnar před Flesarem velký náskok v žetonech, nicméně ve zhruba půlhodinovém boji se karta obrátila a Flesar nakonec se svým A-8 nově vedoucího přeborníka RPL a zároveň jarního půlmistra rumburské pokerové ligy Mejsnara porazil.

Rumburská pokerová liga bude mít až do konce srpna pauzu, nicméně příznivci pokeru budou moci trénovat na jiných menších turnajích, které poker klub bude během léta pořádat.

Tisk Tisk | E-mail E-mail