Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští plavci byli na Lize mládeže úspěšní

Máme tu nový rok a s ním i první plavecké závody v Mostě. Těch se zúčastnili i noví závodníci a jiskřičky v jejich očích prozrazovaly napětí z prvního startu. Starší závodníci se snažili nováčky uklidnit a uvést do zaběhlého rytmu závodu.

Sedm sportovních plavců z Rumburku se spolu s trenérkou Cimrtovou zúčastnilo 23. ledna Ligy mládeže v mosteckém aquadromu, který byl naplněn bojovnou atmosférou. V náročné konkurenci nejlépe zaplavala Kristýna Cimrtová (kategorie D), která suverénně vyhrála ve všech disciplínách, a to na 50 PP, 200 PP, 400 PP a 200 BIFI. Další úžasné druhé místo v kategorii E0 (v závodech na 50 a 100 PP) si vyplaval teprve sedmiletý Josef Bartoš, který byl zároveň nejmladším účastníkem závodu. Zdenička Skopalová v kategorii E0 vybojovala 4. místo a Míša Mencová 5. místo. Miroslav Menc v závodech na 50 PP, 100 PP 200 BIFI obsadil 5. místo. Ondra Bartoš a Barbora Koderová zaznamenali velké zlepšení osobních časů.

Zveme vás na další plavecké závody Rumburská ploutev, které se budou konat v sobotu 27. února v rumburském plaveckém bazénu. Přijďte se podívat a hlavně nám fandit!

Tisk Tisk | E-mail E-mail