Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz
Tištěné noviny 21/2009 | 19. 11. 2009 | Sport

Vilémovští fotbalisté si připsali již čtvrté vítězství za sebou

SK Stap Tratec Vilémov – FK SIAD Most „B“ 2:0

V posledním utkání divize hostil SK Stap Tratec Vilémov na domácí půdě ambiciózní celek druholigové rezervy z Mostu. Zápas začal slavnostním vyhodnocením divácké soutěže o Fotbalistu Vilémova 2009, kterým se stal o jediný hlas Buryánek před Šmalclem a Kurelem.
A pak to začalo! Domácí měli raketový začátek, již v sedmé minutě rozvlnil síť za zády mosteckého brankáře Buryánek a Vilémov vedl 1:0. V 10. minutě mohli domácí přidat další dva góly. Stačilo jen trošku štěstí a břevno Jägra mohlo být brankou, stejně jako penalta po faulu na Kurela, kterou bohužel brankář hostí chytil. Hrál se oboustranně výborný fotbal, za pěkného počasí a na velice dobře připraveném, ale mírně podmáčeném travnatém hřišti.
Ještě před přestávkou, ve 45. minutě, si vyměnili křižnou přihrávku Šmalcl s Buryánkem. Ten zasekl míč na vápně a vymetl pravou šibenici hostujícího brankáře. Domácí tak odcházeli do šaten s dvoubrankovým náskokem.
V první půli byli domácí mnohem lepší než soupeř, který předváděl technicky vyspělou hru, ale do šancí se díky výborně pracující defenzivě domácích prakticky nedostával. Druhá půle byla opět plně v režii domácích, kteří chtěli třetí brankou rychle zvýšit náskok, aby mohla loučící se legenda Pavel Svoboda co nejdříve na hřiště. To se nepovedlo, a tak rozloučení přišlo až deset minut před koncem a bylo určitě parádní, hlavně díky skvělým domácím fandům, kteří dokázali po celé utkání podporovat domácí hráče.
A na závěr při děkovačce nejeden či nejedna z nich uronili nějakou tu slzu štěstí a radosti snad i proto, že fotbal se do Vilémova vrátí až za dlouhý půl rok, přesněji řečeno 27. 3. 2010, kdy zde přivítají Český Brod.               -r-

Sestava Vilémova: Loos – Uka, Šmalcl, Greňo – Buryánek, T. Jägr (62′ Goumbi), Nagy, Vlk, Kopřiva (53′ Lehrl) – Kurel (81′ Svoboda), Smola.

Tisk Tisk | E-mail E-mail