Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

CC Systems nabízí rodinný a profesní život v harmonii

Rumburk • Pro třicet žen, nebo i mužů s dětmi do 15 let nebo se vracejících po rodičovské dovolené a hledajících pracovní uplatnění je určen vzdělávací projekt Rodinný a profesní život v harmonii, který do Šluknovského výběžku zavádí společnost CC Systems.
Během dvaceti měsíců ve třech cyklech budou mít účastníci projektu možnost zcela zdarma absolvovat Motivační kurz zahrnující měkké dovednosti a bilanční diagnostiku. Dále počítačový kurz dle osnov ECDL a rekvalifikační kurz. Vybrat si mohou ze tří nabídek: pracovník v sociálních službách, účetnictví s využitím výpočetní techniky a administrativní pracovník.
Celková výše dotace je 2,8 milionu korun, z toho 85 % tvoří dotace z prostředků Evropské unie a 15 % ze státního rozpočtu ČR.
Případní zájemci o účast v tomto projektu se mohou hlásit u manažerky projektu Ing. Hany Burešové na tel. 724 592 961, nebo na e-mailové adrese: buresova@ccsystem.cz. Případně mohou přijít na informační schůzku, která proběhne 14. a 21. října 2009 od 9.00 hod. na adrese SNP 131, Rumburk (v centru Rumburku nedaleko Úřadu práce). Další informace naleznete na www.esfcr.cz nebo http://www.ccsystem.cz/ccsystem/sep/rodinny-a-profesni-zivot-v-harmonii.html.

Tisk Tisk | E-mail E-mail