Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

1. ročník soutěže O nejlepšího učitele vyhrála Jitka Hovorková

Rumburk • Kinosál rumburského domu kultury zažil 18. června historicky první ročník soutěže O nejlepšího učitele ZŠ v Rumburku pro rok 2009.
Ze všech stupňů rumburských základních škol byli svými žáky nominováni vždy dva učitelé, kteří se poté zúčastnili hlavního soutěžního odpoledne v Domě kultury Rumburk.
Z dvanácti vybraných učitelů se finálního souboje zúčastnilo pouze sedm žen – učitelek z různých základních škol. Po souboji, v němž musely nejen psát test, obvázat zraněné dítě, házet houbou na tabuli, ale i složit papírovou vlaštovku a ukázat její letecké kvality, rozhodla porota podle bodového hodnocení o celkové vítězce. Nejlepší učitelkou pro rok 2009 se stala ředitelka Základní školy V. Kováře v Rumburku Mgr. Jitka Hovorková.
Putovní pohár, plaketu, květiny a další dary jí předal a jako první pogratuloval zástupce starosty města Mgr. Ladislav Pokorný. Je nutné zdůraznit, že svoji ředitelku po celou dobu soutěže hlasitě a účinně podporoval celý její učitelský sbor.
Dům dětí a mládeže se jako pořadatel soutěže ke gratulaci připojuje a děkuje za významnou pomoc a podporu této akce Mgr. Pokornému a všem laskavým sponzorům.

uca

Mgr. Jitka Hovorková – nejlepší učitelka roku 2009. Foto: ddm

Tisk Tisk | E-mail E-mail