Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

V rumburském bazénu se plavalo bez hranic

plavani001 Rumburk • Ústav sociální péče Jiříkov uspořádal v pondělí 20. dubna v rumburském plaveckém bazénu již 2. ročník soutěže Plavání bez hranic.

Soutěžního klání se zúčastnily ústavy sociální péče z Jiříkova, Brtníků a České Kamenice, domov se zvláštním režimem v Krásné Lípě, klienti Agentury Pondělí z Rumburku a občanského sdružení Slunečnice z Děčína.

Při zdolávání šesti disciplín ze sebe vydával každý soutěžící maximum, aby tak dopomohl svému družstvu k co nejlepšímu výsledku.

Na 1. místě se v celkovém pořadí umístil ÚSP Jiříkov, stříbro si odneslo občanské sdružení Slunečnice a bronzovou medaili vybojovali klienti z ÚSP Česká Kamenice. Každé družstvo obdrželo dort a všichni soutěžící ceny bez ohledu na umístění.

Velký dík patří Správě rumburských areálů sportu, která poskytla plavecký bazén za symbolickou cenu, plavecké škole Delfín za bezplatné zapůjčení plaveckých pomůcek, a všem ostatním, kteří se na této akci podíleli a pomohli tak vyčarovat úsměv na tvářích našich handicapovaných spoluobčanů.

Andrea Kraušnerová

pracovnice sociální péče a vedení ÚSP Jiříkov

Tisk Tisk | E-mail E-mail