Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

PODĚKOVÁNÍ

Hodně se mluví o tom, že v dnešní době jsou na sebe lidé zlí a každý myslí jen sám na sebe a svůj prospěch, ale my jsme se setkali s mužem, který toto tvrzení zásadně popřel.

V sobotu 14. března jsme jeli s manželem nakupovat do Lidlu v Rumburku. Poté, co jsme naskládali obsáhlý nákup do kufru auta, vůz vypověděl službu a odmítl nastartovat. Po chvíli marného snažení jsme byli dost zoufalí a manžel se tedy vydal hledat pomoc. Vrátil se za několik minut v doprovodu pana Barkovského z autoopravny na Pražské ulici. Ten okamžitě přeložil náš nákup do svého auta a zcela nezištně nás odvezl domů do Krásné Lípy. Večer se pak u nás objevil znovu, tentokrát s naším opraveným autem.

Při vzpomínce na nebývalou ochotu a rychlou pomoc pana Barkovského mám na mysli jedno staré přísloví, a to, že v nouzi poznáš přítele. A poznali jsme ho i my. Pan Barkovský se k nám zachoval opravdu skvěle a já i manžel mu za to tímto ještě jednou velice děkujeme. A kdyby takových lidí bylo víc, byl by svět hned lepší.

Manželé Vavrochovi

Krásná Lípa

Tisk Tisk | E-mail E-mail