Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dům kultury Rumburk nabízí divadelní předplatné 2009

Využijte nabídky rumburského domu kultury a zakupte si za 850 Kč předplatné na pět divadelních představení v roce 2009. Jedna vstupenka vás tak vyjde na 170 Kč.
A na co se můžete těšit?
Již v lednu na vás čeká pražská komorní zpěvohra a lidová opereta Na tý louce zelený. Je to reminiscence na první republiku, která v době svého vzniku bavila nejširší publikum a dosáhla 2718 repríz. Dnes má pro diváka navíc kus jakési nostalgie – asi tak, jako když se díváme na film pro pamětníky. Hrát a zpívat bude mimo jiné i Josef Zíma, Josef Moravec nebo Aleš Říha a další.
Divadelní hra pařížské autorky Yasmi-ny Rezy Kumšt pobaví rumburské publikum v únoru. Tato komedie je o třech nerozlučných kamarádech, jejichž uzavřený pánský spolek a poklidné vztahy naruší banální spor nad modernistickým obrazem. V režii Jana Hřebejka uvidíme Jana Třísku, Jana Kačera a Jana Hrušinského.
Casanova, komedie o lásce a smrti, je připravena na březen. Hra o posledních dnech života a poslední lásce slavného svůdce žen Casanovy (Jan Němec) na zámku v Duchcově.
V dubnu se můžeme těšit na muzikál Hair, koncertně-divadelní verzi muzikálu Vlasy v provedení skupiny Hair Company Prague.
A květen bude v Rumburku patřit vlastenecká komedii F. Ringo Čecha Na Brusel, Vávro! se zpěvy a tanci, v níž se blýskne svým komediálním uměním Bára Štěpánová, Petr Martinák, Petr Jančařík a další.

Tisk Tisk | E-mail E-mail