Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Čí sny jsou nejhezčí?

Výtvarná soutěž Můj nejhezčí sen byla určena pro jednotlivce, ale i mateřské a základní školy. Celkem se soutěže zúčastnilo 46 dětí, proto měla porota velmi těžký úkol. Všechny obrázky byly krásné, ale zvláštní poděkování patří učitelkám z mateřských škol Sukova a Komenského a panu učiteli ze Základní školy U Nemocnice za propracovanost a nápad.
Děti dostaly za umístění pěkné ceny, jejich práce budou s laskavým svolením paní ředitelky Candríkové vystaveny v Městské knihovně v Rumburku po Novém roce.
Pro velký úspěch se Dům dětí a mládeže Rumburk rozhodl vyhlašovat výtvarné soutěže pravidelně a tím dát příležitost malým a mladým výtvarníkům veřejně se prezentovat.
A kdo v soutěži zvítězil?
I. kategorie – 1. Anežka Mänzelová, 5 let, MŠ Sukova; 2. Jana Formánková, 6 let, MŠ Komenského; 3. Adéla Tischerová, 5 let, MŠ Sukova. II. kategorie – 1. Pavlína Siváková, 9,5 roku, FCH Rumburk; 2. Tereza Kaiprová, 10 let, FCH Rumburk; 3. Pamela Gorolová, 10,5 roku, FCH Rumburk. III. kategorie – 1. Aneta Kindermannová, 13 let, ZŠ U Nemocnice; 2. Anna Krupová, 14 let, ZŠ U Nemocnice; 3. Dominika Antlová, 12 let, ZŠ Šluknov.

Tisk Tisk | E-mail E-mail