Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kavárna Pohoda rozšiřuje repertoár

I v příštím roce si milovníci nedělních odpolední s pohodovou a taneční hudbou na Střelnici v Rumburku přijdou na své. Dům kultury Rumburk pro ně připravil celkem osm hudebních produkcí a na základě přání řady návštěvníků rozšířil svůj repertoár i o skupiny hrající populární taneční hudbu, například swing, polku, valčík i další hudební žánry. Ale ani klasická dechovka nebude samozřejmě chybět.

Takže již v lednu si budou moci zatancovat s Táborankou, dechovou hudbou z Košťálova. V únoru zahraje pražská skupina Mini Band a v březnu šluknovský Peloton. Slovácká krojovaná dechová hudba z Kunovic od Zlína Stříbrňanka rozhýbe dům kultury již v dubnu a poslední květnový den bude patřit královehradecké skupině James Band. Po letních prázdninách se návštěvníci mohou těšit na dechovou hudbu Broďanka a v říjnu zahraje Vlčnovjanka. Listopad bude patřit hudebnímu orchestru z Mladé Boleslavi Big Band Relax.

Všechna představení začínají jako obvykle v neděli ve 14.00 hodin a poslední tón zazní o pět hodin později v 19.00 hodin. Vstupné je 100 Kč. Vstupenky budou prodávány v předprodejích a po-kladně Domu kultury Rumburk od pondělí do pátku od 12.30 do 17.00 hodin a hodinu před každou produkcí. Rezervace vstupenek na tel. č. 412 332 158, e-mail: hdivisova@dkrumburk.cz. Dále je možné vstupenky zakoupit v Knihkupectví DISK, tř. 9. května 847, tel.: 723 482 031 (sl. Marousková).

Tisk Tisk | E-mail E-mail