Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi…

A když nemohou obyvatelé menších osad a obcí do obchodu za nákupy, přijede obchod za nimi. Nová pojízdná prodejna začala od září poskytovat služby svým zákazníkům ve Šluknovském výběžku, zejména ale těm, kteří žijíc v malých osadách a odlehlých místech, jako jsou například Zahrady, Severní nebo Markéta. Josef a Jitka Krausovi  přivážejí třikrát týdně základní potraviny, široký výběr pečiva, uzenin, zeleniny, ale i chlebíčků. Ale na přání zákazníků zajišťují i dovoz čerstvých zákusků a dortů.
Pojízdná prodejna dodržuje dvě trasy. První, kterou prodejna projíždí v pondělí, ve středu a v pátek, vede po osadách Horní Podluží – Krásná Lípa, Buk – Sněžná – Zahrady – Vlčí Hora – Staré Křečany – Panský – Brtníky – Kopec – Mikulášovice – Dolní Poustevna – Markéta – Severní a Lobendava. V úterý, ve čtvrtek a v sobotu jezdí na trase Chřibská – Doubice – Kyjov – Dlouhý důl.
Pojízdná prodejna staví na označených zastávkách, případně i na znamení, ale po telefonické domluvě na tel. čísle 724 426 145 může zastavit i na jiném, předem dohodnutém místě.

Tisk Tisk | E-mail E-mail