Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Píšete nám

Zajímalo by nás, jak losujete soutěže RN. Nemůže být opakovaně první stále jedna osoba. Myslíme si, že je zbytečné soutěžit s RN. Správných odpovědí musí být většina, nemůže být vylosována stále paní Hana S. Soutěž budeme dále sledovat, hodně občanů města slosování nevěří.

S pozdravem Novákovi

Vážení Novákovi, máte pravdu v tom, že správných odpovědí je většina. Přicházejí ve formě SMS zpráv, kde je zaznamenáno pouze správné písmeno odpovědi. Ty zprávy, ve kterých je napsáno jméno soutěžícího, nejsou losovány. Jediné, co má losující před sebou, jsou telefonní čísla, z nichž náhodným výběrem vylosuje dva vítěze. Kdo se za nimi skrývá je jasné až poté, co se soutěžícímu dovoláme. Není ovšem pravda, že „stále“ vyhrává tatáž osoba. Paní Hana S. ze Šluknova vyhrála pouze dvakrát, i když za sebou, stejně jako pan Miroslav J. z Rumburku, který byl také oceněn dvakrát, ovšem ne hned v následující soutěži. Ve 13 dílech soutěže Rumburských novin získalo kromě těchto dvou soutěžících cenu ještě dalších čtyřiadvacet, a zdůrazňuji, různých účastníků soutěže.
Chápu, že se může zdát někomu nespravedlivé, že někdo získá hned dvě ceny za sebou, ale věřte, že v tom není žádný kalkul nebo úmysl a už vůbec ne ovlivňování soutěže ve prospěch někoho. Je v tom jen pouhá náhoda a pro někoho dvojnásobné štěstí.
V každém případě, pokud budete chtít, zavolejte mi a přijďte se losování zúčastnit. Můžeme si dohodnout termín i hodinu, kdy Vám to bude vyhovovat a můžete se na vlastní oči přesvědčit, že v losování není nic nečistého a falešného. Můžete zkontrolovat všechny protokoly o losování, seznamy správných došlých SMS zpráv a ostatní dokumenty týkající se soutěže.
Na závěr bych chtěla jen říci, že si velmi vážím vaší připomínky. Domnívám se, že kontrola veřejnosti, i když jen takové maličkosti, jako je soutěž v novinách, je velmi důležitá a jsem ráda, že nejste lhostejní k tomu, co se kolem vás děje. Pokud budete mít ještě nějaké dotazy nebo připomínky, kdykoliv mi zavolejte, ráda vám vše vysvětlím.

Gabriela Doušová
redaktorka Rumburských novin

Tisk Tisk | E-mail E-mail