Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburský bazén zavádí novinku – plavání bez plavek

Od konce července si mohou návštěvníci rumburského bazénu zařádit v jeho chladivých vodách bez plavek. Zároveň se v rouše Evině i Adamově mohou nahřát ve společné sauně a nemusí se obávat, že by je puritánský a pohoršený plavčík vyvedl ven.
Pro tuto novou službu zákazníkům se rozhodlo vedení Správy rumburských areálů sportu na četné žádosti návštěvníků a nyní zkoumá, jak velký zájem o tuto nabídku mezi místními bude.
A jak se zdá, zájem je. První den se zde sice objevili jen čtyři odvážlivci, ale o týden později jich již bylo přes deset a zaměstnanci bazénu očekávají, že obliba „hanbatého“ plavání poroste úměrně s tím, jak se bude informace šířit dál mezi lidi.
Zatím mají naháči bazén k dispozici pouze jednu hodinu týdně, a to každou středu od 19.00 do 20.00 hodin. Pokud by jich ale přibývalo, je možné, že jim bude vyhrazen větší časový prostor.
Cena za hodinu plavání se saunou pro naháče je stejná jako pro „plavkáče“, tudíž 40 korun za hodinu pro dospělého i dítě. O zavedení podobné služby do jiných rumburských sportovišť, například na letní nebo zimní stadion či na tenisové kurty, vedení SRASu zatím neuvažuje.

Tisk Tisk | E-mail E-mail