Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Turnaj starých gard ve fotbale se již podruhé velice povedl

Druhý ročník turnaje starých gard v kopané o Pohár Mirka Hubeného se za hojné účasti přátel a příznivců konal v sobotu 28. června na rumburském atletickém stadionu.
Prvenství z loňského roku obhájili domácí borci před fotbalisty z Varnsdorfu a České Kamenice po výsledcích: SG Rumburk – SG Varnsdorf (2:1), SG Rumburk – SG Česká Kamenice (1:1), SG Varnsdorf – SG Česká Kamenice (5:2).
Domácími pořadateli byli také oceněni nejlepší jednotlivci. Jako nejlepší hráč turnaje byl vyhlášen Petr Pomichal z České Kamenice, nejlepší brankař Marian Hudek z Varnsdorfu a nejlepší střelec Jan Relich také z Varnsdorfu.
Nejstarším hráčem startujícím na turnaji byl dlouholetý rumburský patriot Bohouš Beránek. Ceny předávala paní Olina Hubená se svojí rodinou.
Domácí pořadatelé Stará garda FK Rumburk děkuje všem, kteří přispěli ke zdařilému průběhu turnaje ať už finančně, materiálně nebo technicky. Bez nich by tento turnaj nebylo možno zorganizovat na takové úrovni. Za všechny jmenujme Strojírny Rumburk s.r.o. a Moraviafis – Petr Čižmarik.

turnaj

Vítězné družstvo – domácí tým SG FK Rumburk. Zleva v horní řadě: Jirout, Moravec, Gall, Hoke, Kabelka, Krejčí, Drobeček, Hruška. Dolní řada zleva: Kaštánek, Rys, Farkaš, Beránek, Martan, Šurý.

Tisk Tisk | E-mail E-mail