Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz
| 17. 7. 2008 | Nezařazené

Plavci z Rumburku byli úspěšní na Poháru ČR

O víkendu 14. a 15. června se konaly celorepublikové plavecké závody o Pohár ČR, na nichž účast potvrdilo 49 oddílů. I přes velkou konkurenci se na závody nominovalo i pět rumburských plavců. Martin Jirásek a Jan Eichler soupeřili v Litoměřicích a Karla Strachoňová, Klára Galbavá a Kristýna Cimrtová v Sokolově.
Úroveň těchto závodů byla velmi vysoká, striktně se dodržovala přesná pravidla plavání, a snad proto byl zaznamenán velký počet diskvalifikací. Přesto se naši plavci umístili velice dobře. Týna Cimrtová dovezla bronz z 800 m kraul, do 10. místa se rumburští umístili celkem desetkrát a v 1. polovině výsledkové listiny závodníků se jména rumburských závodníků objevila dokonce třináctkrát.
Cestou do Sokolova ještě stihli pozdravit další rumburské plavkyně Šárku Strachoňovou a Ivu Tryhubovou, které také v sobotu reprezentovaly rumburský oddíl na Poháru Karlovarského vřídla v hotelu Thermal. A během první prázdninové soboty 28. června se rumburský oddíl zúčastnil přátelských závodů v Großschönau.
A rumburští plavci hlásí: „Letošní sezonu hodnotíme jako vydařenou a těšíme se na další rozjezd v září.“

Tisk Tisk | E-mail E-mail