Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Krásných osm let se Základní školou Horní Jindřichov

Právě touto dobou uslyší své poslední zvonění v ZŠ Horní Jindřichov naše rodina. Osm let jsme s touto školou byli v kontaktu skrz naše dvě děti. A jsem ráda, že právě s touto školou. Myslím, že paní učitelky byly tolerantní a vstřícné nejen ke svým žákům, ale i k rodičům.
Jindřichovská škola patří k těm menším, dalo by se říci rodinným školám. Proto je jasné, že všechny paní učitelky znají všechny žáky nikoliv jen příjmením, ale i křestním jménem. Děti se ve škole rychle zabydlí díky krásnému prostředí i osobnímu přístupu, a přestože chtějí být v tomto věku stále starší a starší, nerady odchází na druhý stupeň na základní školu do města. Na ZŠ Horní Jindřichov se mé děti naučily nejen to, co je v učebnicích, ale i spoustu věcí navíc. Například to, jak se k sobě chovají kamarádi, jak komunikovat s dospělým s úctou a přitom neztrácet vlastní sebevědomí, i to, že v životě existují pravidla, která se nemohou porušovat. Také ví, že pokud pravidla poruší, přijde trest.
Děti vyrostly, jsou samostatné a studují dál. A já doufám, že se základy, které dostaly ve své první škole, ještě dlouho studovat budou.
Jindřichovské základní škole přeji do dalších let mnoho spokojených žáků a rodičů.

Tisk Tisk | E-mail E-mail