Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Skončila sezóna plesů a tanečních

V Lidové zahradě ve Varnsdorfu skončila v sobotu 5. dubna letošní plesová sezóna. Tečkou za ní byl Ples UNIQA pojišťovny, který spolupořádala Taneční škola manželů Josefových.
Parket nebyl sice přeplněný, ale i přesto byla atmosféra v sále skvělá a návštěvníci se dobře bavili. Milovníci tance si přišli na své, protože si mohli zatančit kompletní repertoár společenských tanců, včetně country. A ti, co country tance moc neovládají, dostali příležitost jeden z nich se společně naučit. K tomu všemu, ke spokojenosti tanečníků i pořadatelů, hrála muzika Country CL band z Varnsdorfu. Krev v žilách hostům rozproudily ukázky standardních a latinsko-amerických tanců v podání Jakuba Schneidera s Terezou Rakovou a country předtančení čtyř tanečních párů Stylklubu Varnsdorf. Výbornou úroveň předvedla i skupina Extreme Crew – brejkařů z Varnsdorfu uzavírající programovou část. Úplnou tečkou v programu bylo losování vstupenek o ceny UNIQA a poukázek JK Taxi.
Ples byl pořádán zejména pro klienty UNIQA pojišťovny Šluknovského výběžku. Významní klienti, včetně starostů měst a obcí Šluknovska, obdrželi osobní pozvání s volnými vstupenkami. Pořadatelé hodlají pořádat ples každoročně a již teď zvou své klienty a další zájemce na II. ples UNIQA pojišťovny v únoru 2009.

Tisk Tisk | E-mail E-mail