Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Domeček Na Kopečku nezahálí ani o letních prázdninách

Letní čas, sluníčko, to vše láká si někam vyrazit, a to trochu jinak, tak nějak víc prázdninově.
Jestli jste ještě nezavítali Na Kopeček, můžete přijít i o prázdninách. Přijďte se podívat, jak to na takovém doopravdickém kopečku vypadá.
Na Kopečku najdete, kromě otevřených dveří, pravidelné čajové středy.
Kdo si rád posedí a porozjímá u šálku čaje, kávy či chladných letních nápojů, může přijít kdykoliv mezi 14. – 21. hodinou od středy do soboty. K zhlédnutí jsou zde výstavy dole i „skoro nahoře“, prodej fair-trade výrobků, výrobků z Agentury Pondělí, chráněné dílny z Litoměřic a dalších uměleckých výtvorů místních umělců.
V červenci byly na programu deskové hry, jam session, literárně-dramatický večer a nakonec klub příznivců čajovny. Domeček byl vždy plný a radoval se ze spokojených návštěvníků.
Co dá domeček v srpnu? Připravujeme prázdninový bonus ve formě divadla – Co vykreslí nápad a kreativita pod Pilníkem, opět jam session a navíc vyprávění Marka Wintera o jeho putování na kole napříč Evropou.

Kde máte hledat ten domeček? Na Krásnolipské ulici, vedle Evangelického kostelíku. Budeme se těšit na vaši návštěvu a věřte, že i když nejste zrovna čajoví znalci, tak domeček je tu i pro vás!

Tisk Tisk | E-mail E-mail