Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Malým rumburským judistům se daří

Mladí rumburští judisté z obou klubů (Judoklubu Rumburk a JV Judo) se v poslední době zúčastnili několika soutěží, ve kterých vybojovali řadu medailových umístění.
Poháru nadějí v Teplicích se zúčastnili jen nováčci Judoklubu Rumburk a vybojovali kompletní sadu medailí. Ve svých vahách získali: 1. místo – Tomáš Dušánek, 2. místo – Patrik Šabo a 3. místo – Lukáš Falta.
V Děčíně hned tři rumburští borci vybojovali „zlatou kotvu“ – Vítek Suchopár, Václav Koutecký (oba JV) a David Lichtenberg (Judoklub). Do sbírky Judoklubu dodali cenné kovy ještě Dan Helikar (stříbro) a nováčci Ivan Pokorný, Vašek Gröf, Kája Macoun a Lukáš Falta – všichni bronz. Pro JV získali Vladimír Kolařík, Franta Růžek a Lukáš Rigo stříbrné medaile a Pavlína Koutecká a Lukáš Huber bronzové.
Memoriál Michala Hrušky v Litvínově s jistotou vyhrála Klára Stodůlková. Úspěchu dosáhli také další borci judoklubu – na 2. místě Marie Bradová a David Lichtenberg a na 3. místě Tomáš Rákosník. Stupně vítězů si vybojovali také závodníci JV – na druhých místech Pavlína a Václav Koutečtí a na 3. místě Michal, rovněž Koutecký.

Tisk Tisk | E-mail E-mail