Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Soutěže nejkrásnějších dívek na Šluknovsku se opět roztáčejí

Dům dětí a mládeže Rumburk ve spolupráci s Městem Rumburk pořádá v so-botu 10. března od 14.00 hodin v Domě kultury v Rumburku finálové klání soutěže Miss poupě Města Rumburk 2007 pro dívky ve věku od 7 do 12 let a základní postupové kolo soutěže pro dívky ve věku od 13 do 15 let Dívka roku 2007.
Všechny soutěžící dívky musí zvládnout náročné disciplíny, v nichž musí zaujmout nejen porotu, ale i diváky. K tomu jim pomůže představení se porotě a volné vystoupení, v němž předvedou své dovednosti v tanci, recitaci, dramatickém umění a podobně. Jejich pohybový projev prověří promenáda v plážovém oblečení, a to, co mají v hlavinkách, prověří test všeobecných znalostí, který je však určen je pro soutěžící o titul Dívka roku 2007. Zábavné odpoledne osvěží svým vystoupením taneční skupina pana Kalného a ukázky klasického tance svěřenců manželů Josefových. Nebude však chybět ani vystoupení mažoretek DDM Rumburk pod vedením paní Holanové.
Na diváky čeká nejen příjemná podívaná, ale budou mít také možnost zasáhnout do hodnocení jednotlivých účinkujících. Té nej nej dívce v každé kategorii udělí diváci titul „Miss sympatie“. Celým pořadem bude soutěžící, diváky a porotce provázet oblíbený moderátor Martin Růžička.
Hlavními sponzory a partnery obou soutěží jsou Město Rumburk a SRP při DDM Rumburk.

Průběh celé soutěže na fotografie zachytí p. Dušan Zápotocký – FOFR COLOR, po domluvě lze na místě objednat individuální focení.

Tisk Tisk | E-mail E-mail