Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Závody koloběžek zakončily prázdniny

Farní charita Rumburk uspořádala 20. srpna pro své klienty již šestý ročník Soutěže rodin. Letos se jí zúčastnilo deset rodinných párů, vždy jeden rodič se svou ratolestí. Soutěžící museli plnit pro ně mnohdy nelehké úkoly, například navlékání korálků poslepu, pojídání jogurtů, lovení rybek, nebo si vyzkoušeli svou zručnost v přenosu míčku na polévkové lžíci. Sladká odměna v závěru soutěže neminula žádného soutěžícího.
Poslední srpnovou neděli se rovněž pošesté konaly Závody koloběžek. Náročnost trasy, která vedla parkem, byla přizpůsobena věku účastníků. Ze 45 přihlášených dorazila polovina. Počasí však závodům nepřálo, a proto mladší děti startovaly v budově farní charity. I když pršelo a děti měly bláto všude, koloběžkám neodolali ani rodiče a zazávodili si mezi sebou.
Soutěžní odpoledne bylo završeno grilováním buřtíků a rozdáváním cen všem zúčastněným soutěžícím. Takové rozloučení s létem a prázdninami se líbilo nejen dětem, ale i jejich rodičům a pracovníkům farní charity. Všichni se shodli na tom, že je nutné poděkovat všem sponzorům, kteří na tyto akce nějakým způsobem přispěli a bez nichž by se tyto akce nekonaly.

Tisk Tisk | E-mail E-mail