Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Starší přípravka FK Rumburk je v krajském přeboru

Z dlouhodobého hlediska se vyplácí péče o nejmenší fotbalisty. To si uvědomili v FK Rumburk a poslední roky systematicky s touto věkovou kategorií pracují. Díky tomu tak významného úspěchu dosáhla starší přípravka v právě skončeném fotbalovém ročníku 2005/2006. Rozhodl o tom poslední turnaj 11. června v Rumburku, v němž FK Rumburk zvítězil nad přípravkou Junior Děčín a Plastonem Šluknov. Na dalších místech se umístily týmy Benešova nad Ploučnicí, České Kamenice a FK Rumburk „B“. FK Rumburk se tak stal vítězem a přeborníkem okresu Děčín.
Týden nato, 18. června, se FK Rumburk účastnil krajského kvalifikačního turnaje na stadionu FK Tatran Kadaň. Účastnily se ho vítězové okresů, tedy celky Krupky, Žatce, Litvínova, Rumburka a domácí Kadaně. Jako ostatní mužstva i my jsme vyslali do turnaje dva celky. Ročník 1995, který dokázal všechny zápasy s přehledem vyhrát, a ročník 1996, který jednou bodoval a třikrát proti soupeřům neuspěl. V opravdovém letním počasí se vítězem turnaje stal Litvínov a na druhém místě skončil Rumburk, čímž se stal účastníkem krajské přeboru. Na dalších místech skončily celky Žatce, Kadaně a Krupky.
Velkou zásluhu na celém uplynulém fotbalovém působení, které v neděli 18. června vyvrcholilo postupem do krajského přeboru, mají trenéři František Sedláček, Pavel Jelínek a Ladislav Lojda, dále vedoucí mužstev Vlastimil Chroustovský a Vlaďka Sedláčková. Poděkování vedení těchto celků patří samozřejmě také rodičům za obětavou podporu.
Je nutné jen popřát, aby v novém ročníku byly úspěchy v kraji stejně tak dobré.

Výsledky turnaje starší přípravky v Rumburku:
1. FK Rumburk ,,A“ 71:9 76 b.
2. FK Junior Děčín 64:7 76 b.
3. Benar Benešov n. Pl. 29:32 38 b.
4. Plaston Šluknov 19:44 30 b.
5. FK Česká Kamenice 18:51 25 b.
6. FK Rumburk ,,B“ 9:6 12 b.

fotbalisti_web

O velký úspěch rumburských fotbalistů se zasloužili hráči Jan Šebora, Lukáš Mendel, Nguyen Long, kapitán František Sedláček, Marek Šolc, Lukáš Kuklík, Patrik Krch, Kryštof Novák a mladší kategorie – Patrik Klouda, Michael Kis, Patrik Lukáč, Jiří Hejduk, David Černý, Nguyen Xuan Toan, Richard Sedláček, Petr Kudroň, kapitán Pavel Hoke, Ondřej Macko a Tomáš Engl.

Tisk Tisk | E-mail E-mail