Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Šest podpisů finalistky Superstar

Velká cena Litvínova, ve které poslední květnovou sobotu startovali i naši chlapci a děvčata Judoklubu Rumburk, měla svůj neobvyklý rámec. Ještě před zahájením soutěže zde přímo v hale na žíněnkách připravených k soutěži v judo vystoupila se svou hudební produkcí pro více než 250 zúčastněných mladých sportovců finalistka soutěže „Česko hledá Superstar“ Šárka Vaňková. Po skončení soutěže pak jako čestný host předávala nejúspěšnějším medaile a jí osobně podepsané diplomy. Takovýto suvenýr potěšil hned šest našich chlapců a děvčat, kteří dohromady vybojovali po dvou zlatých, stříbrných i bronzových medailích.
A kdo se na výsledku podílel?
V kategorii mláďat vyhrála váhu do 28 kg Klára Stodůlková, když za sebou nechala zcela přesvědčivě všech svých osm soupeřů. Podobně si vedl Daniel Helikar, který vyhrál váhu do 32 kg, v níž měl dokonce 17 soupeřů, včetně oddílového kolegy Davida Lichtenberka. Ten skončil za ním na 3. místě.
Ve starších žácích se v devítičlenném poli ve váze do 50 kg prosadil Honza Havlas, když vybojoval pěkné 2. místo a naznačil, že jeho výkon má nyní stoupající tendenci.
Ve starších žákyních ve váze do 40 kg nastoupily dvě naše závodnice, Zuzana Vítová a vůbec poprvé Klára Stárková. Obě nezklamaly, co se týče výkonu vcelku splnily očekávání Judoklubu a celkové umístění (2. a 3. místo) je pak výborným výsledkem. Nutno dodat, že v boji o 2. místo porazila Klárka Zuzku nejtěsnějším poměrem.

Tisk Tisk | E-mail E-mail