Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Děti z mateřské školy na výletě do Hrobu

Ne, neděste se, nebudu psát o klinické smrti, ale o výletu do Hrobu u Teplic v Čechách. Tam jsme se vypravili 1. března – za odměnu. Paní učitelky z Mateřské školy Vojtěcha Kováře v Horním Jindřichově zapojily děti do výtvarné soutěže na téma „Moje prázdninové cestování“ s cílem upozornit na nebezpečí nákazy žloutenkou typu A a důležitost dětského očkování.
Z 1000 výtvarných prací bylo odbornou porotou vybráno 50 nejlepších a jejich malí autoři byli pozváni na oficiální vyhlášení výsledků. Z MŠ v Rumburku se umístili Matouš Kudláček, David Zíma a Anna Tieftrunková.
A tak tedy hurá do Hrobu! V hale Divadla v Pytli nás upoutaly pěkné a nápadité práce dětí, zhlédli jsme zajímavé divadelní představení „Noemova archa“ a poslechli si příjemný zpěv Martina Maxy, který všem přítomným dětem osobně věnoval své CD.
Velkým úspěchem bylo vyhlášení 1. místa, které získal Matouš Kudláček z MŠ V. Kováře. Děti z Hrobu odjížděly nejen s věcnými cenami, které za svá díla dostaly, ale hlavně s novými příjemnými zážitky.
Rádi bychom poděkovali Vám, paní učitelky, za vaši práci s dětmi a přejeme Vám hodně sil do dalších akcí!

Tisk Tisk | E-mail E-mail