Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Agentura Pondělí zvyšuje kvalitu své práce

Personálně a metodicky stabilizovat službu Podporované zaměstnávání, nabídnout jí dalším zájemcům či aktivně se zapojit do realizace komunitního plánu Šluknovského výběžku, to jsou cíle projektu s názvem Zvyšování kvality podporovaného zaměstnávání. Projekt realizuje Agentura Pondělí a finančně ho podpořila Nadace rozvoje občanské společnosti v programu Globální grant.
Podporované zaměstnávání je služba, která pomáhá lidem se zdravotním či sociálním znevýhodněním najít a udržet si zaměstnání na otevřeném trhu práce v běžném pracovním prostředí. Agentura Pondělí jí ve Šluknovském regionu nabízí od roku 2001, za tu dobu službou prošlo již 86 klientů a bylo uzavřeno 62 pracovních smluv. V Podporovaném zaměstnávání nabízíme pomoc při orientaci na trhu práce, trénink pracovních a sociálních dovedností, podporu při vyhledávání a kontaktování zaměstnavatelů, asistenci na pracovišti, informace o legislativě pro zaměstnavatele aj. Podpora uživatelů služby je časově omezená na dva roky a její poskytnutí je bezplatné. Našimi klienty jsou lidé s mentálním, smyslovým, tělesným či duševním onemocněním, lidé z ústavů sociální péče i lidé žijící ve svých rodinách.
Více informací na www.agenturapondeli.cz, kontaktovat nás je možné na info@agenturapondeli.cz či tel. čísle 412 398 021.

Tisk Tisk | E-mail E-mail