Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Úředníci v Krásné Lípě chtějí být blíže občanům

Krásná Lípa • Vedení Městského úřadu v Krásné Lípě se rozhodlo připravit několik novinek ve fungování úřadu směrem k občanům a návštěvníkům města. „Naším cílem je podstatné přiblížení služeb lidem tak, abychom jim co možná nejvíce usnadnili některá nutná jednání s úřady,“ vysvětluje tajemník MěÚ Jan Kolář.
Některé novinky už na radnici fungují, od počátku roku 2006 je občanům k dispozici např. elektronická podatelna na adrese podatelna@krasnalipa.cz nebo elektronická úřední deska na internetové adrese www.krasnalipa.cz. „V odkazu Informace z radnice jsou na úřední desce k dispozici veškeré zprávy v souladu s příslušnými zákony, takže občané získali další možnost přístupu k informacím 24 hodin denně,“ říká J. Kolář.
Mnohé další nové služby zaměstnanci městského úřadu připravují právě v těchto dnech a počátkem března bude znám jejich úplný souhrn. „Mohu prozradit, že chystáme např. rozšíření úředních dnů radnice nebo skutečnost, že se v současnosti pracuje na zcela nových internetových stránkách města,“ dodává J. Kolář s tím, že bohužel úředníci nemohou vždy a ve všem každému vyhovět, ale každý může vždy a ve všem od úředníků očekávat otevřený a vstřícný přístup.

Tisk Tisk | E-mail E-mail