Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Zapojte se ještě do pohádkové soutěže o ceny

stromokaz Turistická sezóna se pomalu blíží k závěru a s ní i soutěž „Stromokazova kletba aneb Devatero putování po Krásnolipsku“, kterou pro místní i přespolní, malé i velké cestovatele společně připravili obecně prospěšná společnost České Švýcarsko a město Krásná Lípa. Soutěž probíhá již od letošního května. Uzávěrka soutěže, která může být vhodným zpestřením rodinného nebo školního výletu, je již 5. 11. 2005, tedy za dva měsíce.
Při procházce Krásnolipskem najdou soutěžící u devíti zajímavých zastave-ní odpovědi na otázky čaroděje Stromokaze a vyplní je do listiny. Navíc na některých místech, jako je geologická mapa v Zahradách nebo rozhledna na Vlčí Hoře, obdrží na listinu i razítko. Soutěžní listinu je možné získat v informačním středisku v Krásné Lípě (412 383 413), na internetových stránkách www.ceskesvycarsko.cz, v některých penziónech Krásnolipska nebo je možné ji na vyžádání zaslat.

Splněním všech soutěžních podmínek a správným vyplněním odpovědí se zažehná nejen pomyslná kletba čaroděje Stromokaze, která ohrožuje symbol Krásné Lípy – lípu stojící na náměstí, ale především se soutěžící dostane do losování o ceny. Hlavní cenou v soutěži je bezplatný pobyt v penziónu Setuza v Jiřetíně pod Jedlovou, dalšími cenami jsou pak publikace, mapy Českého Švýcarska, vybavení na cesty pro turisty a samozřejmě i nějaké překvapení!
Vyhlášení proběhne koncem listopadu během slavnostního odpoledne v kulturním domě v Krásné Lípě.

Tisk Tisk | E-mail E-mail