Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Velký zájem čtenářů si vynutil druhé vydání knihy o Českém Švýcarsku

V těchto týdnech vydala o.p.s. České Švýcarsko již druhé, revidované vydání fotografické publikace autorů Václava Sojky a Zdeňka Patzelta „Národní park České Švýcarsko“, která zachycuje na 158 stranách ve fotografiích tajemnou krásu a podmanivost krajiny tohoto území.
Toto vydání vzniklo na základě pozitivního ohlasu na původní a v současné době také téměř vyprodané první vydání z roku 2003, které získalo dvě významná ocenění – Nejkrásnější česká kniha roku 2003 – 1. místo za polygrafické zpracování a Fotografická publikace roku 2004. Revidované vydání knihy vzniklo jako jeden z produktů projektu České Švýcarsko – Propagační a informační kampaň 2006, který byl podpořen ze Strukturálních fondů Evropské unie – Společného regionálního operačního programu.
„Publikační aktivity obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko v roce 2005 však ještě nekončí,“ sdělil ředitel společnosti Marek Mráz. „Na jaře tohoto roku jsme vydali druhé, aktualizované vydání oficiální mapy Národní park České Švýcarsko 1:25000, od srpna je na trhu úspěšně prodávaný obrazový kalendář na rok 2006 České Švýcarsko – krajina plná tajemství a v neposlední řadě připravujeme pro vánoční trh novou výpravnou publikaci Lidové památky Českého Švýcarska,“ dodal Mráz. Rovněž tyto publikace jsou vydávané v rámci projektu Propagační a informační kampaň 2006, který obecně prospěšná společnost České Švýcarsko od dubna letošního roku realizuje.
Všechny uvedené publikace lze zakoupit v Informačních střediscích Národního parku České Švýcarsko – Krásná Lípa, Jetřichovice, Hřensko, Dolní Chřibská, v elektronickém obchůdku na stránkách www.ceskesvycarsko.cz, nebo objednat na adrese informace@ ceskesvycarsko.cz.

patzelt1
Tisk Tisk | E-mail E-mail