Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dům dětí a mládeže Rumburk

  • Dámský klub BETTY
    Vždy první čtvrtek v měsíci od 17 do 18 hodin zveme všechny ženy a dívky ve věku od 18 do 99 let do našeho nového dámského klubu BETTY. Náplní našich setkání bude výměna zkušeností, rad nápadů… a také setkání se zajímavým hostem. Tím prvním bude kadeřnice, která nás seznámí s novými módními trendy „podzim hýří barvami, proč ne i naše vlasy“. Těšíme se na Vás, milé dámy, 6. října 2005 od 17 hodin.
  • Poděkování
    DDM Rumburk děkuje všem dobrovolným vedoucím zájmových útvarů v uplynulém školním roce 2004/05, kterými byli: p. A. Ráž, D. Havlíčková, J. Bušek, L. Jelínková, M. Titzlová, sl. E. Řeháková, J. Hacker, J. Michelová, Š. Volavková, V. Černý, J. Netuka. Všichni jmenovaní se dětem věnovali ve svém volném čase a bez jakýchkoliv finančních nároků. Vaší práce si nesmírně vážíme a těšíme se na další spolupráci. DDM Rumburk děkuje Restauraci U Vodičků – p. Radku Vodičkovi za zajištění obědů pro děti z příměstského tábora DDM v termínu od 22. do 26. srpna 2005. Moc nám chutnalo. Děkujeme.
  • Pozvánka
    DDM Rumburk zve všechny malé i velké na „Týden otevřených dveří“, který proběhne od 19. do 23. září 2005 denně od 14 do 17 hodin. Je pro Vás připravena bohatá nabídka zájmových útvarů včetně ukázek konkrétních činností v jednotlivých kroužcích. Přijďte v ten den a hodinu na kroužek, o který máte zájem, nebo jen tak se podívat. Naši pohádkoví průvodci Vás domem dětí a mládeže rádi provedou a s výběrem kroužků poradí. Jako poděkování za Vaši návštěvu si odnesete malý dáreček. Těší se na Vás „tety z domečku.“
Tisk Tisk | E-mail E-mail