Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Nový obrazový kalendář Českého Švýcarska na rok 2006 právě vychází

Poetickým názvem „České Švýcarsko – krajina plná tajemství“ byl pojmenován právě vycházející nový nástěnný kalendář pro rok 2006 s působivými fotografiemi Václava Sojky a Zdeňka Patzelta, který zachycuje krajinu Národního parku České Švýcarsko ve všech ročních obdobích.
Kalendář je jedním z produktů, které vydává obecně prospěšná společnost České Švýcarsko v rámci projektu Propagační a informační kampaň, na který získala grant ze Strukturálních fondů EU – Společného regionálního operačního programu (SROP). V rámci projektu již vyšla mapa Českého Švýcarska 1:25000, následovat bude dotisk fotografické publikace Národní park České Švýcarsko, kniha Lidové památky Českého Švýcarska, turistický průvodce a další tituly.
Nový kalendář je k dostání již nyní ve všech čtyřech informačních střediscích Národního parku České Švýcarsko – v Krásné Lípě, Hřensku, Jetřichovicích a na Saule, ale i ve vybrané síti knihkupectví a dalších obchodů, například v pražském knihkupectví Luxor. O kalendáře, které společnost vydala v uplynulých dvou letech, byl velký zájem.

Tisk Tisk | E-mail E-mail