Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kurzy orientálního tance v Rumburku

Vážené dámy, slečny a ženy. Dovoluji si Vás pozvat na kurzy orientálních tanců, které se budou vyučovat od září i v našem městě. Lektorka Shadiyah, která vyučuje orientální tance v Praze, Děčíně, Rakovníku a dalších městech, se rozhodla do svého tak nabitého času vtěsnat i naše městečko.
Z osobních poznatků mohu říci jen to, že tento tanec mě pohltil natolik, že mám koníčka, který mě baví a který si mohu sama řídit. Nikdo mě do toho nemluví a záleží jen a jen na mé fantazii, jak a co si vyberu do své taneční sestavy. Tanci se věnuji již rok a ab-solvovala jsem již dva kurzy v Děčíně. Pro začátečnice se to může zdát ze začátku těžké, ale kdo vytrvá, zjistí, že je to zábava a radost nejen pro Vás, ale i pro Vašeho partnera. Druhý kurz je již o něco lehčí, ale i tam nastane situace, kdy si nevíte rady. V tomto druhém kurzu se tančí i se svíčkami a šátkem. Tanec se šátkem je krásný a ladný.
Každý pohyb, který uděláte, má i své léčebné výhody. Znám ženy, které se dlouhé roky snažily otěhotnět, a výsledek byl negativní. Po kurzu, který absolvovaly s lektorkou Shadiyah, se stal zázrak, jak ony samy řekly. Dnes už několik z nich má své vysněné potomky. Ale také znám plno žen, které trpí častými migrénami, bolestmi zad a kloubů. Já jsem patřila do skupiny s migrénou a mohu říci, že už nějaký čas nevím, co migréna je. Na tomto tanci je pozitivní i to, že neudává věkovou hranici. V naší skupině byla i 60letá žena, která se nechala přemluvit od své mladší kamarádky a šla do toho. Dnes říká, že se cítí jako znovuzrozená.
Proto si dovoluji pozvat i Vás a doufám, že i Vy rozšíříte naše řady. Bohužel jen 15 žen bude mít takovou příležitost. Ale nezoufejte! Po kurzu začátečnic, které postoupí do pokročilých, budeme opět otevírat kurz pro další ženy či dívky.
Neváhejte a ozvěte se nám na tel. č. 724 292 374 (pí Jarolímová) nebo 603 317 773. Pokud máte přístup na internet, tak Vás zveme i na naše stránky www.shadiabelly.com. Na těchto stránkách jsou další informace, které by Vás mohly zajímat, ale i plno fotografií lektorky a kostýmů. Příjemnou zábavu Vám přeje žena, která podlehla kouzlu orientálního tance, hudby a samotného Orientu.

Tisk Tisk | E-mail E-mail