Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

PÍŠETE NÁM

Vážená paní Farkašová,
chtěla bych reagovat na váš článek v Rumburských novinách v čísle 12, kde se pohoršujete nad okapovou rourou, z níž vytéká dešťová voda přímo na chodník vedoucí kolem domu. Věříme, že vaše pocity byly velmi nepříjemné, když Vás přiměly napsat článek do novin.
Jsme majitelé domu v Radniční ulici č. p. 360/12 v Rumburku a moc nás mrzí, že jste v inkriminovanou dobu a v dané situaci rovnou nezaklepala na naše dveře. Mohli jsme si věci rovnou vyjasnit.
Za prohlubeň v chodníku, kde se drží voda, opravdu nemůžeme, neovlivníme nijak ani to, že chodník je úzký. V zimě, když je sníh, se každodenně staráme, aby byl chodník již brzy ráno proházen právě proto, aby lidé nemuseli vstupovat do vozovky, na které je čilý provoz. Sníh odhazovala žena, protože muž je po operaci páteře v pracovní neschopnosti a zatím nesmí podobné činnosti vykonávat.
S tím souvisí i stav zmiňovaného okapu. Zdravotní postižení prozatím bránilo muži vylézt na žebřík a opravu provést. Bohužel, řemeslníci instalovali nový okap tak nešťastně, že voda tekla do domu. Proto jsme okap od domu provizorně odklonili. Je to řešení nouzové a víme o něm.
Omlouváme se Vám, paní Farkašová, že jste měla před naším domem nepříjemnosti, ale není to pro naši nedbalost nebo pohodlnost, jednalo se pouze o souhrn okolností.
majitelé domu v Radniční ul. č.p. 360/12 v Rumburku

Tisk Tisk | E-mail E-mail